VOZYSLUŽBY A DÍLYB2B A UŽITKOVÉ VOZYFINANCOVÁNÍOJETÉ VOZYSVĚT ZNAČKY CITROËN

Citroën C4 Cactus

Příklad financování VITAL
Nový C4 Cactus 1.2 PureTech 110 S&S MAN FEEL

Pořizovací cena vozu vč. DPH a výkupního bonusu 339 900 Kč
Přímá platba 135 960 Kč (40 %)
Počet měsíčních splátek 60 měsíců
Výše úvěru 203 940 Kč
Poplatek za zpracování smlouvy 0 Kč
Roční úroková sazba 5,9 %
RPSN 6,06 %
Měsíční splátka 3 934 Kč
Měsíční splátka včetně pojištění 4 957 Kč
Celková splatná částka (bez pojištění) 236 040 Kč


Pojištění zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění KOOPsalon s 5% spoluúčastí. Součástí je rovněž pojištění zavazadel, úrazu a náhradní vozidla.

Tento příklad financování s Citroën Financial Services je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Citroën Financial Services znamená financování poskytované společností ESSOX s. r. o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

C4 Cactus Feel

Nový Citroën C4 Cactus nabízí odpovědi na otázky dneška. Byl navržen tak, aby se dokázal snadno přizpůsobit potřebám moderní doby – jeho přednostmi jsou odvážný a neotřelý design, mnoho prvků bezpečnostní výbavy, větší komfort pro cestující a snadná ovladatelnost vozu pro řidiče.

Pro Citroën Cactus je Vaše bezpečnost prioritou, proto ve již standardní výbavě disponuje systémy ABS, EBD , EBA, ESP, ASR a systémem samočinné aktivace výstražných světlometů při prudkém brždění. Myslí také na Vaše děti, a proto je vybaven hlavovými airbagy pro první i druhou řadu sedadel a dvěma bezpečnostními úchyty ISOFIX pro upevnění dětské sedačky v druhé řadě.
Tento vůz rovněž standardně nabízí palubní počítač se 7“ dotykovým displejem s ovládáním hlavních funkcí vozidla, důmyslnou odkládací přihrádku spolujezdce Top Box a mnoho dalších praktických úložných prostorů.

MÁM ZÁJEM
MÁM ZÁJEM O JINÝ MODEL