VOZYSLUŽBY A DÍLYB2B A UŽITKOVÉ VOZYFINANCOVÁNÍOJETÉ VOZYSVĚT ZNAČKY CITROËN

Financování Citroën C3

Citroën Privilege! 10.000 (3 roky a více)
C3 LIVE 1.2 PureTech 68 MAN

Pořizovací cena vozu vč. DPH a výkupního bonusu 229 000 Kč
Bonus financování 10 000 Kč
Přímá platba 80 000 Kč
Počet měsíčních splátek 60 měsíců
Výše úvěru 149 900 Kč
Poplatek za zpracování smlouvy 0 Kč
Roční úroková sazba 7,90 %
RPSN 15,91 %
Měsíční splátka 3 015 Kč
Měsiční splátka úvěru včetně pojištění 3 675 Kč
Celková splatná částka (bez pojištění) 180 900 Kč


Společnost C Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru.

Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou CITROËN FINANCIAL SERVICES. Veškerá informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu.

Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti C Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit.
V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Citroën prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na tlačítko „Mám zájem o více informací“.

Tento příklad financování s Citroën Financial Services je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Citroën Financial Services znamená financování poskytované společností ESSOX s. r. o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

PRIVILEGE 10.000

Značka Citroën připravila ve spolupráci s ESSOX s. r. o. exkluzivní finanční produkt PRIVILEGE 10.000. Jedná se o novou úvěrovou nabídku se skutečnou výhodou ve formě slevy 10 000 Kč vč. DPH z ceny vozu. Ideální volba s možností nízké anebo nulové akontace, s délkou financování od 1 roku až do 7 let bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy. Navíc lze zvolit pojištění od společnosti Kooperativa (tzv. KOOPsalon), které Vám nabídne havarijní pojištění, kde v případě nehody neplatíte žádnou spoluúčast.

MÁM ZÁJEM
MÁM ZÁJEM O JINÝ MODEL