VOZYSLUŽBY A DÍLYB2B A UŽITKOVÉ VOZYFINANCOVÁNÍOJETÉ VOZYSVĚT ZNAČKY CITROËN

Financování Citroën C5 Aircross

Citroën Privilege 20.000 (3 roky a více)
C5 Aircross LIVE 1.2 PureTech 130 S&S MAN6

Pořizovací cena vozu vč. DPH a výkupního bonusu 530 000 Kč
Bonus financování 20 000 Kč
Přímá platba 186 000 Kč
Počet měsíčních splátek 60 měsíců
Výše úvěru 344 000 Kč
Poplatek za zpracování smlouvy 0 Kč
Roční úroková sazba 7,9 %
RPSN 15,88 %
Měsíční splátka 6 959 Kč
Měsiční splátka úvěru včetně pojištění 8 293 Kč
Celková splatná částka (bez pojištění) 417 540 Kč


Společnost C Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru.

Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou CITROËN FINANCIAL SERVICES. Veškerá informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu.

Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti C Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit.
V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Citroën prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na tlačítko „Mám zájem o více informací“.

Tento příklad financování s Citroën Financial Services je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Citroën Financial Services znamená financování poskytované společností ESSOX s. r. o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

PRIVILEGE 20.000

Značka Citroën připravila ve spolupráci s ESSOX s. r. o. exkluzivní finanční produkt PRIVILEGE 20.000. Jedná se o novou úvěrovou nabídku se skutečnou výhodou ve formě slevy 20 000 Kč vč. DPH z ceny vozu. Ideální volba s možností nízké anebo nulové akontace, s délkou financování od 1 roku až do 7 let bez jakýchkoliv poplatků za uzavření smlouvy. Navíc lze zvolit pojištění od společnosti Kooperativa (tzv. KOOPsalon), které Vám nabídne havarijní pojištění, kde v případě nehody neplatíte žádnou spoluúčast.

MÁM ZÁJEM
MÁM ZÁJEM O JINÝ MODEL